Kontakt

 Nazywam się Małgorzata Daniłko i jestem autorką tej strony.

Domek Loretański i kościół w Gołębiu, maj 2019. 

Jeśli mają Państwo pytania związane z tematami poruszanymi na stronie Gołąb nad Wisłą, uprzejmie zapraszam do kontaktu :

Kontakt mailowy:

danilko.malgorzata@gmail.com

 

Jeśli są Państwo zainteresowani moją prywatną osobą, odsyłam do wywiadu, którego udzieliłam lokalnej prasie: wywiad

***

Zapraszam do polubienia strony Gołąb na Facebooku: https://www.facebook.com/wiesgolab/?ref=bookmarks.

*** 

Strona Gołąb nad Wisłą powstała dla Czytelników, którzy poszukują informacji na temat miejscowości im dobrze znanej i darzonej sentymentem z różnych powodów. Układam w całość historię Gołębia, która zaczyna się od bardzo wczesnego osadnictwa na tych terenach, obecność człowieka trwa tu od kilku tysięcy lat. Dla mnie najważniejszy jest Odbiorca, któremu chcę opowiedzieć historię w sposób przystępny i wyczerpujący. Reszta dzieje się sama i to dla mnie znak, że strona Gołąb nad Wisłą jest potrzebna.

W październiku 2019 roku odebrałam Nagrodę Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Jest to dla mnie niezwykle ważna nagroda.

 

W 2018 roku strona Gołąb nad Wisłą została zauważona i doceniona przez władze Gminy Puławy, które przyznały mi tytuł „Zasłużony dla Gminy Puławy” w zakresie promocji gminy. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

***

Copyright by Gołąb nad Wisłą 2016

Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie części lub całości artykułów, zdjęć i innych materiałów graficznych tylko za zgodą autorów strony.