Kontakt

 

Nazywam się Małgorzata Daniłko i jestem autorką wpisów publikowanych na stronie Gołąb nad Wisłą. Wychowałam się w Gołębiu, stąd moja miłość do tych okolic i szacunek do regionalnej historii. Gołąb to dla mnie bardzo osobiste miejsce.

Jeśli mają Państwo pytania związane z tematami przeze mnie poruszanymi lub chcą zaproponować nowe uprzejmie zapraszam do kontaktu:

danilko.malgorzata@gmail.com

 

***

Zapraszam do polubienia strony Gołąb na Facebooku: https://www.facebook.com/wiesgolab/?ref=bookmarks.

*** 

Strona Gołąb nad Wisłą powstała dla Czytelników, którzy poszukują informacji na temat miejscowości im dobrze znanej i darzonej sentymentem z różnych powodów. Prowadzę ją społecznie i z pasji. Układam w całość historię Gołębia, która zaczyna się od bardzo wczesnego osadnictwa na tych terenach, obecność człowieka trwa tu od kilku tysięcy lat. Dla mnie najważniejszy jest Odbiorca, któremu chcę opowiedzieć historię w sposób przystępny i wyczerpujący. Pod każdym wpisem znajduje się bibliografia. Reszta dzieje się sama i to dla mnie znak, że strona Gołąb nad Wisłą jest potrzebna.

W październiku 2019 roku odebrałam Nagrodę Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Jest to dla mnie niezwykle ważna nagroda.

 

W 2018 roku strona Gołąb nad Wisłą została zauważona i doceniona przez władze Gminy Puławy, które przyznały mi tytuł „Zasłużony dla Gminy Puławy” w zakresie promocji gminy. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

***

Copyright by Gołąb nad Wisłą 2016

Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie części lub całości artykułów, zdjęć i innych materiałów graficznych tylko za zgodą autorki strony.